• Ugróiskolát avattunk

• Végre elkészült a műfüves pálya melletti ugróiskolánk! Ügyes kilencedikes tanulóink, ismét megmutatták tehetségüket. Nagy odaadással és élvezettel festegettek, hogy minél hamarabb birtokukba vehessék a legkisebbek is. Ezúton köszönjük Bernáth Zsófinak, Varga Krisztinának, Horváth Grétának, Bernáth Máténak és Snovicky Reginának. Valamint a segítőkész tanító néniknek Molnár Erikának, Vajas Bernadettának és Nagy Juditnak.

• ÉVZÁRÓ

Tanévzáró ünnepély – 2023/2024

A Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda hagyományos keretek között
            a református templomban tartotta ökumenikus istentisztelettel kezdődő
            tanévzáró ünnepségét. Az ünnepi misét PaedDr. Tompa Veronika, református
            tiszteletes asszony és Kovács Attila, római katolikus plébános celebrálták.
            Fekete Anikó, igazgatónő megköszönte a pedagógusok emberfeletti munkáját, a
            sok törődést és szeretetet, amellyel a tanítványokat nevelték, tanították ebben a
            különösen nehéz tanévben. A versenyeken eredményesen szereplő és kiváló
            tanulmányi eredményeket elérő tanulókat igazgatói dicséretben részesítette.
            Továbbá a kitűnő tanulmányi eredményeket, és kiváló magaviseletű tanulóink
            osztályfőnöki dicséretben részesültek. Az értékes jutalomkönyveket a szülői
            szövetség biztosította.

Fényképek az alábbi linken.