• Adó 2%-a

• Tisztelt Szülők! Kedves Iskolabarátok!

A törvény lehetővé teszi, hogy adójuk 2 %-át ismét felajánlják a Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda  mellett működő szülői szövetségnek.

Ezért azzal a szándékkal szólítjuk meg Önöket, hogy használják ki ezt a kínálkozó lehetőséget a Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvodát látogató gyermekek javára, hogy szebbé tehessük környezetünket és színvonalasabbá az itt folyó oktatást és nevelést.

A szülőkön kívül szívesen fogadjuk családtagok, rokonok, jószándékú ismerősök, munkatársak felajánlását is.

Az így megszerzett pénzt intézményünk felszerelésének és berendezésének modernizálására, iskolán kívüli programok szervezésére szándékozunk felhasználni.

Bizakodva fordulunk tehát Önökhöz, s reméljük, hogy igyekezetünk minél nagyobb körben megértésre talál. Engedjék meg, hogy egyben hálás köszönetünket fejezzük ki mindazoknak, akik az elmúlt időszakban ily módon is intézményünk támogatói voltak.

A szülői szövetség adataival ellátott nyomtatványok  letölthetők intézményünk honlapjáról /www.moriczai.edupage.org/, de az osztályfőnököktől is igényelhetőek. Ebben az esetben kérjük feltüntetni, mennyi nyomtatványt igényelnek. Az űrlapot megfelelően kitöltve április közepéig az osztályfőnöknek vagy az adóhivatalban adhatják le.

vállakozóknak és akik adóbevallást adnak le a 2021- es évre az adóhivatalban, egyenesen az adóbevallásba kell beírni a kedvezményezett intézmény adatait:

Név: ZMRŠ pri ZŠ s MŠ Zsigmonda Móricza s VJM
            Székhelye:
            Hlavná 193. Orechová Potôň 930 02
            Statisztikai szám (IČO):  356263560360
            Jogi forma:
            “Občianske združenie”

vyhlasenie-za-rok-2021_-_ZS_s_MS_Zs._Moricza(1).pdf

potvrdenie_o_zaplateni_dane_z_prijmov_zo_zavislej_cinnosti__2022(4).pdf​​​​​​​

Előre is köszönjük, hogy élnek a lehetőséggel!

Mgr. Fekete Anikó                                                        Mgr. Varga Norbert

az iskola igazgatója                                                         a SZSZ elnöke