23.03.2017 12:37

Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským v Orechovej Potôni – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda prijme do pracovného pomeru na základe Dohody o pracovnej činnosti:

informatika – správcu informačného systému  s možným nástupom ihneď.

Požadované doklady: žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, životopis, úradne overené kópie o vzdelaní (stredné odborné s maturitou alebo vysokoškolské).

Termín doručenia dokladov: do 17. 03. 2017 do 12,00 hod. na adresu školy: Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda, Hlavná ulica č. 193, 930 02 Orechová Potôň, alebo elektronicky na adresu: zsorechovapoton@centrum.sk.

23.03.2017 12:37

informatika – správcu informačného systému  s možným nástupom ihneď.

Termín doručenia dokladov: do 03. 03. 2017 do 12,00 hod. na adresu školy: Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda, Hlavná ulica č. 193, 930 02 Orechová Potôň, alebo elektronicky na adresu: zsorechovapoton@centrum.sk.

23.03.2017 12:36

Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským v Orechovej Potôni – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda prijme do pracovného pomeru od školského roku 2015/2016:

kvalifikovaného pedagogického zamestnanca pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou slovenský jazyk, biológia  s ukončeným adaptačným vzdelaním.

Požadované doklady: žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, úradne overené kópie o vzdelaní.

Termín doručenia dokladov: do 19. 06. 2015 na adresu školy: Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda, Hlavná ulica č. 193, 930 02 Orechová Potôň, alebo elektronicky na adresu: zsorechovapoton@centrum.sk.

23.03.2017 12:35

Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským v Orechovej Potôni – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda prijme do pracovného pomeru:

informatika – správcu systému  s možným nástupom ihneď.

Termín doručenia dokladov: do 27. 05. 2016 do 12,00 hod. na adresu školy: Základná škola s materskou školou Zsigmonda Móricza s vyučovacím jazykom maďarským – Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda, Hlavná ulica č. 193, 930 02 Orechová Potôň, alebo elektronicky na adresu: zsorechovapoton@centrum.sk.