• Információk

Tisztelt Szülők!

Az iskolakonyha vezetősége értesíti a Tisztelt Szülőket, hogy a 2021/2022-es tanévre az iskola étkeztetésre beiratkozni szeptember 2-án és 3-án lesz lehetőség. A beiratkozni ezen a két napon van lehetőség abban az esetben is, ha később kezd el a gyermek ebédre járni! Megértésüket köszönjük!

Továbbá, értesítjük a szülőket, hogy a Munkaügyi Minisztérium 544/2010-es törvénye alapján 2021. 06. 31-től megszűnt az állami hozzájárulás az ebédekhez, a szülő téríti az étkezés teljes árát és a rezsiköltséget.

Tízórai      Ebéd           Uzsonna        Rezsiköltség             Teljes összeg

Óvoda:                     0,38        0,90          0,26                   0,10                     1,64 €

Alsótagozat:                           1,21                                     0,10                     1,31 €

Felsőtagozat:                         1,30                                      0,10                     1,40 €

A 2021/2022 tanévre a jelentkezési lap az iskola honlapján elérhető!

Az ebéd befizetése postai utalványon vagy banki átutalással történik. Szeptemberben az októberi hónapot is meg kell téríteni! Ha a gyermek hiányzik, vagy az ebédet lejelentik, akkor a következő hónapban ez levonásra kerül, ha a szülő időben lejelenti!  Lejelenteni előző munkanapon 13.00-ig lehetséges. Betegség esetén, az első napon az ebédet el lehet vinni. A nem lejelentett ebédeket a szülő köteles megtéríteni!

Konyhavezető: Bernáth Zsanett

Információt az iskolakonyha telefonszámán lehet kérni: 0902 100 185